МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

КАФЕДРИ ЗЕМЕЛЬНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ ТА ГІС

Кафедра земельного адміністрування та геоінформаційних систем обладнана 1 спеціалізованою аудиторією та 3 профільними комп’ютерними лабораторіями для забезпечення освітньої діяльності з підготовки фахівців зі спеціальності 193 Геодезія та землеустрій, а також проведення науково- дослідної роботи та виконання господарсько-договірних робіт: 

1. Лабораторія оцінки землі та нерухомого майна (ауд. 508 бмк) обладнана сучасними комп’ютерами та ліцензійним ПЗ (НОРМАТИВ+, ArcGIS 10.5, Open Office 2016, Arc View 3.2, Delta Digitals, Autodesk AutoCAD 2017, Raster Design 2018). Забезпечує опрацювання даних наукових досліджень та практичних розробок в області оцінки земель, створенні математичних методів і моделей у землеустрої, дослідженні питань експертизи земельно-майнового комплексу, адміністрування земель та ін. На лабораторію оновлено паспорт в 2021 році.

2. Спеціалізована аудиторія геодезії та картографії (ауд. 509 бмк) обладнана оптичними та електронними геодезичними приладами для виконання вишукувальних і проектних робіт зі створення топографо-картографічних планів, здійснення геодезичного супроводу будівельних робіт та ін. На лабораторію оновлено паспорт в 2021 році. Електронні тахеометри (Leica TS 06 Plus5, Leica TPS400, South NTS- 352R), електронні нівеліри (Leica Sprinter 150 М, South NL-32) та GIS приймач (Leica zeno 20) пройшли перевірки в спеціалізованому центрі. В штаті кафедри є 2 сертифіковані працівники з сертифікатами геодезиста та землевпорядника та 2 працівники з сертифікатами оцінювача.

3. Лабораторія геоінформаційних систем, землеустрою та кадастру (ауд. 510 бмк) обладнана комп’ютерами та ліцензійним програмним забезпеченням ArcGIS 10.5, Open Office 2016, Arc View 3.2, Delta Digitals, Autodesk AutoCAD 2017, Raster Design 2018. Дозволяє вирішувати наукові, освітні та практичні питання за напрямами тривимірного моделювання об’єктів та інфраструктури міст в ГІС, вирішення питань кадастру і моніторингу земель, наукових питань територіального розвитку використання земель на регіональному та місцевому рівнях. На лабораторію оновлено паспорт в 2021 році.

4. Лабораторія геоінформаційних систем та дистанційного зондування землі (ауд. 511 бмк) обладнана сучасними комп’ютерами та ліцензійним програмним забезпеченням (ArcGIS 10.5, Open Office 2016, Arc View 3.2, Delta Digitals, Autodesk AutoCAD 2017, Raster Design 2018). Дозволяє створювати проекти ГІС, проводити моніторинг земель за даними дистанційного зондування землі, матеріалами фотограмметричних знімань та виконання камеральних опрацювань матеріалів геодезичних знімань. На лабораторію оновлено паспорт в 2021 році.

За період з 2018 року по теперішній час в лабораторіях кафедри вирішувались завдання:

  • здійснення освітньої діяльності;
  • науково-дослідна робота професорсько-викладацького складу кафедри;
  • господарського-договірна робота (створення ГІС ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, розробки геопросторового забезпечення плану соціально-економічного розвитку Слобожанської ОТГ Зміївського району Харківської області, геодезичного інструментального моніторингу цивільних та промислових споруд м.Харків та ін.).

На даний час кафедра має сертифікованих спеціалістів та виконує роботи зі створення крупномасштабних картографічних матеріалів на територію ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, гуртожитків та підпорядкованих навчальних закладів для створення Екологічного паспорту земельно-майнового комплексу ВНЗ за сучасними вимогами; роботи з моніторингу стійкості будівель університету.

Мова сайту

Соціальні мережі

instagram  логофейсбук pngwing5435 removebg preview

youtube 

Інші сторінки

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 66 гостей та 0 користувачів

Контакти

location вул. Сумська, 40

      м. Харків, 61002, Україна

mail gis@kname.edu.ua

      kafedrazatagis@gmail.com

tel 32 (057) 707-31-04

      (099) 780 00 49