Кафедрою земельного адміністрування та геоінформаційних систем в рамках освітнього процесу забезпечено проходження практики на трьох рівнях вищої освіти:
- першому (бакалаврському). Для студентів першого і другого курсів проводиться - навчальна геодезична практика. Викладачі разом зі студентами на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова проходять повний цикл геодезичних робіт. Перший курс працює з оптичними геодезичними приладами, другий - з електронними. В перший тиждень практики проводяться юстування приладів, та ще раз закріплюються знання отримані на заняттях. На наступних тижнях студенти вже безпосередньо працюють на обраних полігонах, проводять теодолітну, тахеометричну зйомку та підготовлюють дані для обробки. По завершенню практики, на останньому тижні студенти займаються камеральними роботами, створюють звіт та захищають його.
Студенти третього курсу проходять - виробничу практику, на базі профільних підприємств з якими співпрацює кафедра ЗА та ГІС. В рамках даної практики студенти безпосередньо знайомляться з реальними об’єктами та технологіями проведення геодезичних і землевпорядних робіт.
На четвертому курсі студенти проходять переддипломну практику на базі профільних підприємств, де мають можливість зібрати вихідні дані до написання бакалаврської кваліфікаційної роботи;
- другому (магістерському). На другому курсі магістерського рівня вищої освіти студенти проходять переддипломну практику на базі профільних підприємств. В рамках даної практики вони виконують збір та аналіз даних для подальшого написання магістерської кваліфікаційної роботи;
- третьому (доктора філософії). В четвертому семестрі третього рівня вищої освіти аспіранти проходять науково-педагогічну практику на базі кафедри ЗА та ГІС. Метою практики є: розвиток дослідницької, методологічної, аналітичної, світоглядної та комунікаційної компетентностей у аспірантів відповідно до фахової частини предметної області спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»; формування позитивної мотивації до педагогічної діяльності та професійних компетентностей, набуття навичок креативного мислення до науково-педагогічних та дослідницьких завдань.