Пеньков

Профіль у Google Scholar

Посада:

Доцент кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем

Кандидат технічних наук, доцент

Освіта: 

У 1973 р. закінчив Київський інженерно–будівельний інституті, факультет Міського будівництва по спеціальності «Інженерна геодезія».

Професійний досвід:

Після закінчення інституту був направлений у трест «Горлівськхімбуд». Під час роботи в тресті виконував обовязки керівника геодезичної служби щодо геодезичного забезпечення будівельно-монтажних робіт трестів «Горлівськхімбуд», «Єнакієвметалургбуд» та декількох субпідряднихі організацій.

  • У 1975 р був переведений у Донецький політехнічний інститут на посаду асистента кафедри «Проектування доріг і геодезія» автодорожнього факультету. В інституті працював (з невеликою перервою) до 2010р. на посадах асистента, старшого викладача, доцента. Викладав геодезію для студентів будівельників та екологів. Під час роботи у ДПІ закінчив аспірантуру у Київському автомобільно-дорожньому інституті і захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
  • У 2002 -2003р.р. приймав безпосередню активну участь у підготовці і відкритті у ХНАМГ нового напрямку і спеціальності «геоінформаційні системи і технології» (ГІСіТ), був розробником програми і першим викладачем дисципліни «геодезія» для цієї спеціальності.
  • З 2011 р. працює на посаді доцента кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних сиситем. 

Викладає курси: "Геодезія", "Інженерна геодезія"

Коло наукових інтересів: Методи геодезичного забезпечення стану об’єктів інфраструктури на техногенно-деформованих територіях

Контакти:

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Microsoft Teams: Пеньков Володимир Олексійович

Соціальні мережі

instagram  

Інші сторінки

лого темнее ГОЛОВНИЙ САЙТ УНІВЕРСИТЕТУ

логоБуд копия ГОЛОВНИЙ САЙТ ФАКУЛЬТЕТУ