Кафедра тісно співпрацює з рядом міжнародних вищих навчальних закладів та організацій:

  • Хейлузянський Бауі аграрний університет (Китайська народна республіка);
  • Варненський вільний університет «Чорноризець Храбр» (м. Варна, Болгарія);
  • Університет архітектури, будівництва і геодезії (м. Софія, Болгарія);
  • International company project and real estate management (м. Варна, Болгарія);
  • Економічний університет – Варна (м. Варна, Болгарія);
  • Брестський державний технічний університет (м. Брест, Республіка Білорусь);
  • Європейський інститут нерухомості (м. Краків, Польща).

Два роки поспіль реалізується міжнародний проєкт з підготовки студентів до участі у міжнародному конкурсі «Варна, спагеті, інженерінг» до м. Варна (Болгарія), де команда ХНУМГ імені О. М. Бекетова у 2019 році зайняла друге місце і отримали нагороду від Регіональної колегії в Варні при КІІП, а у 2018 році перше місце.

Реалізовано проєкт міжнародної мобільності студентів між Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова та Хейлузянським Бауі аграрним університетом (Китайська республіка). В рамках проєкт відбувся обмін між студентами вищих начальних закладів строком на 1 рік навчання.

Також, кафедра ЗА та ГІС перемогла у міжнародній програмі ЕРАСМУС + з Варненски свободен университет Черноризец Храбър ( м. Варна, Болгарія). У 2020 році відбувся обмін викладачів та студентів за даною програмою.

Кафедрою Земельного адміністрування та геоінформаційних систем у червні реалізується за профілем кафедри міжнародний проєкт з проведення геодезичної практики студентів і викладачів на базі Університету архітектури, будівництва і геодезії (Болгарія, м. Софія).

Реалізовано ряд міжнародних проєктів з обміну студентів та викладачів між ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та International company project and real estate management (Болгарія, м. Варна) та Економічним університетом – Варна (Болгарія, м. Варна).

1 главное фото

8
dbs2kSFTJ5w

YNGk6I9XFfo
1

14

Соціальні мережі

instagram  

Інші сторінки

лого темнее ГОЛОВНИЙ САЙТ УНІВЕРСИТЕТУ

логоБуд копия ГОЛОВНИЙ САЙТ ФАКУЛЬТЕТУ