6.05.2021 року відбувся захист дисертації асистента кафедри В’яткіна Романа Сергійовича

1 2
6.05.2021 року відбувся захист дисертації асистента кафедри В’яткіна Романа Сергійовича у спеціалізованій вченій раді ДФ 64.089.007 за спеціальністю 193 – Геодезія та землеустрій на здобуття ступеня доктора філософії за темою «Інформаційно-аналітичне забезпечення моніторингу земель об’єктів природно-заповідного фонду регіонів».
Кафедра земельного адміністрування та геоінформаційних систем щиро вітає із успішним захистом дисертаційної роботи! Бажаємо успіхів у подальших наукових дослідженнях!
Детальніше...

Круглий стіл кафедри на тему : «Проблемні аспекти формування та реалізації геоінформаційного забезпечення містобудування в системі територіального розвитку»

1 2
19.03.2021 року у дистанційній формі за допомогою програмного забезпечення Zoom був проведений  Круглий стіл «Проблемні аспекти формування та реалізації геоінформаційного забезпечення містобудування в системі територіального розвитку», організований кафедрою Земельного адміністрування та геоінформаційних систем Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.
Детальніше...

Зустріч викладачів кафедри

1 2
05.02.2021 року у дистанційній формі за допомогою програмного забезпечення Zoom відбулась зустріч викладачів кафедри Земельного
адміністрування та геоінформаційних систем ХНУМГ імені О. М. Бекетова з вітчизняними фахівцями сфери геодезії, землеустрою та кадастру щодо
розвитку освітньої програми «Інтелектуальна геопросторова економіка» та зростання наукової складової щодо розвитку PhD за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».
Детальніше...

Зустріч викладачів кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем з будівельним підприємством «Строй-Сіті»

1 1
02.02.2021 року у дистанційній формі за допомогою програмного забезпечення Zoom відбулась зустріч викладачів кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем ХНУМГ імені О. М. Бекетова з експертом-оцінювачем будівельного підприємства «Строй-Сіті» Гузенко І. В. На зустрічі були присутні декан Будівельного факультету, д.е.н., проф. Мамонов К. А., професор кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем, д.т.н. Метешкін К. О., доцент кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем, к.т.н. Кобзан С. М.
Детальніше...

Зустріч викладачів з Яцеком Колібським – головою Правління Європейського інституту нерухомості (м. Краків, Польща)

1
28.01.2021 року у дистанційній формі за допомогою програмного забезпечення Zoom відбулась зустріч викладачів Будівельного факультету ХНУМГ імені О. М. Бекетова з головою правління Європейського інституту нерухомості, управителем різних об’єднань співвласників у м. Краків Яцеком Колібським (м. Краків, Польща). На зустрічі були присутні декан Будівельного факультету, д.е.н., проф. Мамонов К. А., завідуючий кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем Нестеренко С. Г., доцент кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем Радзінська Ю. Б. та фахівець Центру міжнародної діяльності та освіти Троян В. І.
Детальніше...

Соціальні мережі

instagram  

Інші сторінки

лого темнее ГОЛОВНИЙ САЙТ УНІВЕРСИТЕТУ

логоБуд копия ГОЛОВНИЙ САЙТ ФАКУЛЬТЕТУ