Ефективне управління енергією – перший крок до Зеленого університету

3 DSC0543

5 лютого 2016 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулась конференція «Ефективне управління енергією – перший крок до Зеленого університету». До роботи конференції долучилась кафедра «Геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна» у складі її завідувача Мамонова К.А., старшого викладача Шаульського Д.В. та асистента кафедри Радзінської Ю.Б.

Учасників і гостей конференції привітали:

Володимир БАБАЄВ – ректор ХНУМГ ім. О. М. Бекетова;

Андрій РУДЕНКО заступник Харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства;

Йоанна ЮРЕВИЧ – радниця Посольства Республіки Польща в Україні;

Яцек КОЛІБСЬКИЙ – голова правління Європейського інституту нерухомості (Краків, Польща);

Конференція отримала підтримку Міністерства закордонних справ Польщі. В ході роботи конференції були обговорені перші результати проекту «Ефективне управління енергією – перший крок до Зеленого університету», метою якого є зменшення енергоспоживання в будівлях Університету до 10% завдяки ефективному енергоменеджменту та зміні поведінки персоналу щодо енергоспоживання. Тривалість проекту: з липня 2015 року та постійно. Перший етап завершено у грудні 2015 року.

              

2 DSC0549

  Завдання проекту:

-      Запровадити щоденний моніторинг споживання енергії в будівлях як перший крок до енергоменеджменту.

-      Проведення широкої та якісної інформаційної кампанії в Університеті щодо ефективного споживання енергії для мотивації персоналу та студентів щоденно заощаджувати енергетичні ресурси.

-      Популяризація досвіду проекту на інші Університети Харкова.

З презентацією проекту виступила Наталя Бібік – координатор проекту в Університеті. Підсумував здобутки та проаналізував перші результати проекту В’ячеслав Гусєв – директор програми з енергоефективності, Фундація ПАУСІ.

Викладачі кафедри «ГІС, оцінки землі та нерухомого майна» отримали глибоке професійне задоволення від конструктивних дискусій з колегами, і відчули новий позитивний заряд енергії, яку будуть споживати в стінах університету заощадливо та ефективно.

1 DSC0540