Відкриття виставки - «Навчаємось та посміхаємось»

altПершого квітня, в День гумору і сміху, в університеті відбулося відкриття виставки -конкурсу шаржів та карикатур «Навчаємось та посміхаємось».

У конкурсі взяли активну участь студенти факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва під керівництвом провідних викладачів художнього циклу Манохіна В.П., Мирончика П.В., Вінтаєтавої Н.С.

Свої роботи на виставці презентував Алєксахін О.О. художник - карикатурист, учасник і призер Всеукраїнських виставок карикатур, доцент кафедри теплохолодопостачання.

За підсумками конкурсу «Навчаємось та посміхаємось» відбудеться нагородження переможців 2 квітня о 14.30 в актовому залі університету під час відкриття конкурсу КВК на кубок ректора ХНУМГ.