"Державне управління"

altберезня 2015р студентки факультету Економіки і підприємництва: Кузнецова Наталія та  та доцент кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Бурак Олена Миколаївна прийняли участь у другому турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт в галузі "Державне управління", який відбувся у Сумському державному університеті.

ВІТАЄМО студентку 4 курсу гр. ЕБП-1 Кузнецову Наталію і її наукового керівника - к.ф.н., доц. Радіонову Людмилу Олексіївну з перемогою і отриманням диплом першого ступеня.

Також ВІТАЄМО студентку 5 курсу гр. МЕП Шаповалову Вікторію і її наукового керівника - к.е.н., доц. Бурак Олену Миколаївну з отриманням грамоти за "вагомі наукові досягнення".