Вітаємо студентів нашого університету з перемогою в обласних мовно-літературних конкурсах

Костиря Євгенія, студентка 1 курсу факультету менеджменту, виборола призове І місце у ІІ (обласному) етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Студентка 1 курсу факультету менеджменту Тлепова Анастасія посіла ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації м. Харкова (Харківської області).

Підготовку студентів до участі в конкурсах здійснювали викладачі кафедри мовної підготовки, педагогіки та психології Кір’янова О. В., Малюкова О. Ю.