Гендерний центр Університету

У 2015 році Департамент фінансів ХОДА, в рамках ініційованої Міністерством фінансів України роботи з впровадження гендерно-орієнтованого бюджетування, виконає проект з гендерного аналізу обласних програм, орієнтованих на підтримку соціально незахищених верств населення.

Для науково-методичного забезпечення аналітичної роботи фінансистів України Шведська агенція міжнародного розвитку (SIDA), як партнер Міністерства фінансів України, обрала місцевих консультантів (для Харківської, Житомирської, Херсонської, Івано-Франківської областей). У Харківській області функції місцевого консультанта покладені на експертку Гендерного центру Університету, доцента кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві, к.т.н. Фесенко Т.Г. За її участі 10-11 березня 2015 р. відбувся перший тренінг для Робочої групи проекту «Гендерне бюджетування в Харківській області». Керівник проекту – директор Департаменту фінансів ХОДА С.І.Овсянніков.

Справка: Для Університету це вже третій проект з гендерного бюджетування (до цього у партнерстві з Фондом ім. Фрідриха Еберта, Жінки-ООН було виконано два проекти у м.Чугуїв (2012-2013) та один у м.Харків (2013-2014)).