Шоста міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015»

12 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбуласяголовна подія освітньої галузі - Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015», організаторами якої виступають: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Під час урочистого відкриття виставки «Сучасні заклади освіти – 2015» вітальні слова та найщиріші побажання учасникам виставкивиголосили: президент Національної академії педагогічних наук України, академік НАН України та НАПН України Василь Кремень, директор Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України В’ячеслав Супрун, заступник директора Департаменту вищої освіти – начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи Микола Фоменко, директор компанії «Виставковий Світ» Світлана Рудько, виконавчий директор освітянських заходів Віталій Сокол.

P3121345

На виставці було представлено 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Естонії, США і Молдови. Під час проведення науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, круглих столів, презентацій та майстер-класів освітяни й науковці з різних регіонів країни було обговорено нагальні проблеми модернізації галузі освіти, шляхи інтеграції до європейського освітнього простору, особливості вступу до вищих навчальних закладів у 2015 р.

P3121407 На виставці експозицію нашого вузу представляли ректор Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова доктор наук з державного управління, професор БАБАЄВ В.М., проректор з наукової роботи, професор Харченко В.Ф., доцент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, к.т.н. Пан М.П., співробітники ОЦ „Мегаполіс” Холодна Н.В. та доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві, к.е.н. Гончарова З.В.

Під час проведення виставки «Сучасні заклади освіти – 2015»представники Університету знайомили потенційних абітурієнтів та їх батьків, колишніх випускників Університету, відвідувачів виставки з організацією навчального процесу, умовами прийому та досягненнями нашого навчального закладу.

P3121348 Наш Університет прийняв активну участь не тільки в роботі виставки, представивши експозицію, але й у конкурсах, які було організовано в рамках виставки. В день урочистого відкриття Університет було нагороджено:

- дипломом Гран-Прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» за високі показники у рейтинговому виставковому конкурсі „Наукова та науково-технічна діяльність”;

- сертифікатом „Якість наукових публікацій”;

IMG 2662 золотою медаллю в номінації „Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальну, наукову та управлінську діяльність навчального закладу” за інноваційну розробку „Упровадження вільного програмного забезпечення Кoha для автоматизації бізнес-процесів бібліотеки вищого навчального закладу” (творчий колектив розробки під керівництвом ректора ХНУМГ імені О.М. Бекетова, проф. Бабаєва В.М. у складі: проф. Харченко В.Ф., доц. Пан М.П., ас. Вороніна О.С., директор бібліотеки Євсюкова Н.О., пров. інженер ІОЦ Черненко А.М.).

Щиро вітаємо колектив ХНУМГ імені О.М. Бекетова з визначними нагородами і бажаємо творчого натхнення, успіхів та подальших вагомих наукових і педагогічних здобутків.