Підготовчі курси

400x550 images news 09 2014 zdp PK111

Підготовчі курси здійснюють підготовку слухачів на денну, заочну, вечірню, дистанційну форму навчання для успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), випускних і вступних іспитів, адаптації до умов навчання у вищій школі.

Вартість навчання на підготовчих курсах:

7 місячні курси

5 місячні курси

3 місячні курси

заочні курси

Школа майбутнього архітектора

Перелік спеціальностей

Слухачі можуть вибрати предмет для підготовки:

• українська мова та література;
  • математика;
  • малюнок;
  • хімія;
  • фізика;
  • історія України;
  • географія;
  • іноземна мова;
  • біологія.

На підготовчі курси приймаються учні випускних класів, особи з повною середньою освітою.

Вечірня форма навчання

початок занять 1 жовтня - термін навчання 7 місяців;
початок занять 1 грудня - термін навчання 5 місяців;
початок занять 1 лютого - термін навчання 3 місяці.
Заняття проводяться по буднях з 16.00 до 18.25.

Денна форма навчання

Заняття проводяться по суботах з 8.30 до 18.25.

Заочна форма навчання

Для слухачів з інших міст України пропонується заочна форма підготовки.

Слухачі готуються індивідуально за методичними вказівками та посібниками з виконання контрольних завдань.

Дистанційна форма навчання

Зі слухачами підготовчих курсів проводиться профорієнтаційна робота, спрямована на свідомий вибір фаху або спеціалізації: зустрічі з провідними вченими, деканами факультетів, керівництвом Університету; екскурсії по Університету з відвідуванням лабораторії, виставкових залів, спортивного комплексу, бібліотеки.

По закінченню терміну навчання всі слухачі складають випускні іспити у вигляді внутрішнього попереднього тестування по прогрммам РЦОЯО, і отримують свідоцтво про довузівської підготовки.

Слухачам надається:

• підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання; професійна орієнтація слухачів центру; аргументований вибір спеціальності;
  • залучення до наукової творчості під. керівництвом викладачів Університету;
  • додаткові бали для зарахування на перший курс Університету на інженерні та технічні спеціальності, при виборі трьох предметів на підготовчих курсах;
  • перевага для зарахування за результатами зовнішнього незалежного оцінювання при фавном кількості балів.

Необхідні документи:

• квитанція про оплату;
  • копія паспорта (при відсутності паспорта - копія свідоцтва про народження);
  • 2 фото 3х4;
  • копія ідентифікаційного коду.

Чекаємо на Вас з понеділка по п'ятницю з 8:15 до 17:00 год., 1 поверх, к. 115

Тел. (057) 707-32-63