День відкритих дверей в Online форматі

30 травня 2020 року, не зважаючи на сучасні умови карантину, у ХНУМГ імені О. М. Бекетова був проведений День відкритих дверей Університету в Online форматі за допомогою дистанційного зв’язку Zoom.

На заході активну учать прийняли декан Будівельного факультету та представник кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем. У прямому ефірі були обговорені умови вступу до  університету, умови проживання у гуртожитках та  можливості подальшого працевлаштування випускників.

Варто зазначити, що на Будівельному факультеті активно розвивається міжнародна діяльність з такими країнами, як Польща, Болгарія, Китайська Народна Республіка. Студенти спеціальності 193 Геодезія та землеустрій мають можливість проходити літні практики на сучасному обладнанні не тільки у межах країни, але і за кордоном. 

Студенти спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія (Промислове те цивільне будівництво) мають унікальну можливість навчатися у експериментальних групах, де є можливість поєднувати навчання в аудиторіях та сучасних лабораторіях Університету з здобуттям практичних навичок на передових підприємствах будівельної галузі.

Звертаємо Вашу увагу, що на наших спеціальностях велика кількість бюджетних місць!

Ми вітаємо Вас з закінченням навчального року, випускникам бажаємо успішної здачі ЗНО та запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої Будівельної родини та разом з нами з вересня 2020 року будувати міста!

 

Хто не встиг приєднатися, до нашого Дня відкритих дверей може подивитися як це було на сторінці Instagram  kafedragis

 photo 2020 05 30 23 05 00

photo 2020 05 30 23 05 00 2

photo 2020 05 30 23 05 00 3