КРУГЛИЙ СТІЛ «Розвиток міжнародної роботи на Будівельному факультеті»

1.jpg

КРУГЛИЙ СТІЛ
«Розвиток міжнародної роботи на Будівельному факультеті»

 

5 грудня 2019 року був проведений круглий стіл «Розвиток міжнародної роботи на Будівельному факультеті».

На урочистий захід був запрошений проректор з науково-педагогiчної роботи та мiжнародних зв’язкiв ХНУМГ імені О. М. Бекетова Грицьков Євгеній Володимирович. Він відкрив захід та вручив грамоти студентам Будівельного факультету, які приймали участь у конкурсі «Варна, спагеті, інженерінг – 2019».

2.jpg 3.jpg

З 15 по 17 листопада 2019 року команда Будівельного факультету у складі студентів 1-го курсу групи ПЦБ 2019 – 1 Тарасенко Ростислава, Павлюченко Іллі та 4-го курсу групи ГКЗ 2016 – 1 Коломійцева Дмитра під керівництвом к.т.н., доцента кафедри Земельного адміністрування та ГІС Радзінської Ю. Б. прийняли участь в Міжнародному VІІ конкурсі «Varna Spaghetti Engineering 2019», який проходив в Болгарії, місто Варна, Варненски Свободен Университет «Черноризец Храбър». Команда зайняла друге місце і отримали нагороду від Регіональної колегії в Варні при КІІП за саму оригінальну та добре реалізовану інженерну ідею.

Конкурсанти розповіли всім присутнім викладачам та студентам як проходив конкурс та які пригоди їх чекали.

 4.jpg 

Рік тому на Будівельному факультеті почався проект міжнародної студентської мобільності з Хэйлунзянським Бауі аграрним університетом (Китайська народна республіка). До нашого Університету на навчання приїхали Кун Цинао, Хє Исуй, Ши Цяоцяо. Чому вони у нас навчились і розповіли студенти в рамках круглого столу.

5.jpg 6.jpg

Студенти відмітили, що їм подобається навчання в ХНУМГ імені О. М. Бекетова та у всіх викладачів Університету є почуття гумору.

Декан Будівельного факультету Мамонов К. А., відмітив, що студенти Хэйлунзянського Бауі аграрного університету відрізняються своєю працьовитісті та нагородив їх пам’ятними значками.

7 (2).jpg 8.jpg

2.12.2019 року до дому повернулись Крамаренко Олексій, Голощапов Леон та Холодна Наталія, які цілий рік навчались у Хэйлунзянському Бауі аграрному університеті. Як вони вивчали китайську мову, знаходились на навчанні з 8.00 до 20.00, про бібліотеки, які працюють до 23.00 та про то, як пройшов рік навчання в Китайській Народній Республіці розповіли наші студенти.

9.jpg 10.jpg

Хочеться зазначити, що на цьому міжнародна робота на Будівельному факультеті не зупиняється. З 7 березня 2020 року наші студенти поїдуть на чотири місяця до Варненски Свободен Университет «Черноризец Храбър» на навчання за програмою Еразмус. В червні 2020 року відбудеться літня практика в Болгарії, а з вересня 2020 року вже нова група студентів зможе прийняти участь у програмі міжнародної студентської мобільності з Хэйлунзянським Бауі аграрним університетом.

11.jpg