УЧАСТЬ БУДІВЕЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У МІЖНАРОДНІЙ ПРОГРАМІ З ОБМІНУ СТУДЕНТІВ ДО КИТАЙСЬКОГО БАУІ АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

УЧАСТЬ БУДІВЕЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У МІЖНАРОДНІЙ ПРОГРАМІ З ОБМІНУ СТУДЕНТІВ ДО КИТАЙСЬКОГО БАУІ АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

1 главное фото.jpg

Студенти будівельного факультету 1-го курсу групи ГКЗ 2018-1у Холодна Н.В., 2-го курсу груп ГКЗ 2017-1 Крамаренко О.Р. та ПЦБ 2017-1 Голощапов Л.О. взяли участь в міжнародному проекті з обміну студентів між Китайським Бауі Аграрним Університетом та ХНУГХ ім. О. М. Бекетова, який проходив з березня 2019р. по грудень 2019р.

2

Протягом першого семестру студенти вивчали китайську мову, у другому семестрі разом з китайськими студентами почали вивчати профільні дисципліни. Жили та вчилися на території кампусу, який представляє собою велике студентське містечко в якому є все необхідне для життя студентів: всі корпуси університету, сучасна багатоповерхова бібліотека, дві великі триповерхові їдальні з різноманітними стравами, два стадіони, два спортивних комплекси, банний комплекс, перукарні, пральні, тощо.

3

З понеділка по п’ятницю наші студенти наполегливо навчалися. Заняття проходили кожний день з 8-ї години ранку до 6-ї години вечора. Китайські студенти дуже старанні, за 30 хвилин до початку занять, більшість парт у аудиторії була зайнята. Усі лекції у обов’язковому порядку супроводжуються електронною презентацією та фото або відео фрагментами.

45

У вільний час  студенти ХНУМГ ім. О. М. Бекетова разом із студентами Китайського аграрного університету БАУИ займалися спортом, відвідували музеї, мандрували КНР, приймали участь у спортивних змаганнях, заходах, які були організовані активом університету, практикували здобуті знання з китайської мови.

6

В результаті участі у міжнародній програмі студенти здобули міжнародний досвід,  високий рівень знання китайської мови і культури Китаю, ознайомилися з новітніми лабораторіями та сучасними технологіями, отримали сертифікати міжнародного зразка та незабутні враження.

7.jpg8