УЧАСТЬ БУДІВЕЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ «VARNA SPAGHETTI ENGINEERING 2019»

УЧАСТЬ БУДІВЕЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ
«VARNA SPAGHETTI ENGINEERING 2019»

 1

 

Студенти Будівельного факультету 1-го курсу групи ПЦБ 2019 – 1 Тарасенко Р. А. і Павлюченко І. Р. та 4-го курсу групи ГКЗ 2016 – 1 Коломійцев Д. О. ХНУМГ ім. О.М. Бекетова під керівництвом к.т.н., доцента кафедри Земельного адміністрування та ГІС Радзінської Ю. Б. прийняли участь в Міжнародному VІІ конкурсі «Varna Spaghetti Engineering 2019», який проходив 15-17 листопада 2019 року в Болгарії, місто Варна, Варненски Свободен Университет «Черноризец Храбър».

23

«Varna Spaghetti Engineering 2019» проходить вже 7 рік поспіль. В цьому році прийняли участь 13 команд з професійних середніх шкіл архітектури, будівництва та геодезії в Варні та інших міст Болгарії та 6 студентських команд. Цей конкурс потребує від учасників не тільки теоретичних навичок в моделюванні та будівництві мостів та куполів, але й практичних навичок в побудові складних та креативних споруд. Перший етап конкурсу полягає у побудові моста командами з університетів та купола учасниками з технікумів. 

4 5

Основні вимоги організаторів полягають в тому, що за відведений час (180 хвилин) команда за участі 3 чоловік за допомогою 800 грам «Spaghetti», термопістолету до якого видаються 10 клейових силіконових паличок, спеціальні пластикові муфти та мотузка довжиною 1м, створила макет споруди.Другим етапом є презентація свого макет-проекту перед глядачами та журі конкурсу. В ході презентації необхідно дати назву споруди та описати її властивості. Відразу після презентації мости повинно перевірити на міцність за допомогою вантажу у розмірі 12 кг і вже потім журі оцінює їх на привабливість та естетику виконання.

  67

8 9

В склад журі, яке оцінювало проекти, входили:- арх. Віктор Бузев - головний архітектор Муніципалітету Варни,- інж. Сніжана Мілева - голова Регіональної колегії в Варні при КІІП -,- інж. Пенко Стоянов - голова Обласного представництва в Варні при Палаті будівельників в Болгарії,- Галин Колєв - директор фірми "На-Ве Болгарія",- Олена Косів - виконавчий директор холдингу Св. Костянтина і Олени АД,- доц. д-р інж. Дарія Михалева - викладач кафедри "Будівництво будівель і споруд" Варненски Свободен Университет «Черноризец Храбър».

10

Конкурс був відкритий президентом Варненски Свободен Университет «Черноризец Храбър» – проф. д. ик. н. Анна Недялкова, яка побажала учасникам змагання побудувати найміцніші та елегантні мости, які б символізували зв’язок між минулим і майбутнім та за традицією конкурсу вдарила по спагетному гонгу.

11

  

Доцент кафедри Земельного адміністрування та ГІС Радзінська Ю. Б. привітала всіх учасників конкурсу та побажала плідної роботи і реалізації найсміливіших конструкторських рішень. 

12.jpg 

Студенти Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова зайняли друге місце і отримали нагороду від Регіональної колегії в Варні при КІІП за саму оригінальну та добре реалізовану інженерну ідею за міст побудований в стилі Hi-Tech, як символ дружби між ХНУМГ імені О. М. Бекетова і Варненським вільним університетом.

1314

В цілому, участь в такому конкурсі дозволила студентам ХНУМГ ім. О.М. Бекетова ознайомитися з креативними ідеями, розвинути творчі здібності, набути нові знання, навички та досвід в міжнародному співробітництві в сукупності з приємними емоціями.

Символічним є те, що міст наших студентів займе місце в експо-холі Варненски Свободен Университет «Черноризец Храбър для огляду всіма бажаючими протягом року до відкриття наступного конкурсу «Varna Spaghetti Engineering 2020», таким чином вже другий рік поспіль, роботи виконані студентами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова прикрашають Вищий навчальний заклад Болгарії.

 

1516

17

18