Майбутньому першокурснику

Харківський національний університет міського господарства - сучасний державний вищий навчальний заклад вищого в Україні рівня акредитації, в якому навчаються близько 16 тисяч студентів , з яких більше 500 - іноземні громадяни з 40 країн світу. У 2012 році університетові виповнилося 90 років. В нашому університеті ви отримуєте не тільки якісну освіту, але ще ви маєте можливість:

 

 

 

Брати участь у творчих колективах.

 

01 2011 449x263

 

Головна мета студентського клубу - реалізація концепції творчої, виховної, духовно-моральної роботи зі студентами. Життя студентів в Університеті пов'язана не тільки з навчанням. У цей час вони стають зрілими особистостями, громадянами своєї Вітчизни, професійними фахівцями. Студенти дізнаються професію і розкривають свої таланти і здібності, беруть участь у суспільному житті Університету, міста, області, країни.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
______________________________________________________________________________________________________
       Тренажерний зал         Зал ударно-кидкових єдиноборств       Шаховий клуб
 
trenzal 287x205
            sportzal23             checks1 246x165
______________________________________________________________________________________________________
             
 
 
Спортивне життя ХНУМГ є частиною її соціального життя, фізичної культури і головною складовою частиною спортивно виховного педагогічного процесу. Фізична культура спрямована на зміцнення здоров'я студентства і співробітників Університету, підвищення їх морально-вольових та інтелектуальних здібностей.
 
 
 
 
 
                                                     
obj 1      obj
 
 
 

Творча людина прагне до самовираження і хоче заявити про себе. Прекрасну можливість надає інтернет ресурс - Google Планета Земля. Користувачі з усього світу можуть створювати моделі тривимірних об'єктів і розміщувати їх на "планеті" від свого імені. Це захоплююче і престижно. Створюють модель за допомогою програми Google SketchUp - кращої безкоштовної програми тривимірного моделювання.

 

Проживання у комфортних гуртожиткаx

 

 

                                                     gurtog    gurtogik

 

 

Студентське містечко - комплекс студентських гуртожитків і територія, на якій вони розташовані.

Він створений з студентських гуртожитків, в яких проживає 2080 студента університету і є структурним підрозділом Харківського національного університету міського господарства. Студентське містечко складається з 8-та гуртожитків для студентів університету, де проживають студенти 6-ти факультетів. На факультетах розроблено, затверджено деканами і діє «Положення про студентське самоврядування».

Гуртожитки забезпечені необхідними умовами для проживання, занять, відпочинку, кімнат чергових та іншого санітарно-побутового призначення. Вся система виховної роботи студмістечка спрямована на формування національної інтелігенції; створення умов для розвитку особистості студента, його свідомості й загальної культури шляхом залучення до творчої діяльності в різних сферах; формування особистості людини і самовиховання як школи формування навичок майбутнього організатора і керівника у молоді. Студентські ради гуртожитків організовують культурно-виховну та спортивну роботу в гуртожитках університету. Вони піклуються про поселення в гуртожитки, організації побуту студентів, проводять вечори відпочинку, конкурси-огляди кімнат, поверхів, гуртожитків. Розміщення студентів у гуртожитках здійснюється згідно з «Положенням про студентський гуртожиток».