Зустріч викладачів кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем з будівельним підприємством «Строй-Сіті»

02.02.2021 року у дистанційній формі за допомогою програмного забезпечення Zoom відбулась зустріч викладачів кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем ХНУМГ імені О. М. Бекетова з експертом-оцінювачем будівельного підприємства «Строй-Сіті» Гузенко І. В. На зустрічі були присутні декан Будівельного факультету, д.е.н., проф. Мамонов К. А., професор кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем, д.т.н. Метешкін К. О., доцент кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем, к.т.н. Кобзан С. М.

В рамках робочої зустрічі були оговорені питання забезпечення співпраці і реалізації сучасних геоінформаційних систем в будівництві.