Про кафедру

Кафедра Земельного адміністрування та геоінформаційних систем  проводить підготовку бакалаврів, магістрів та докторів філософії за спеціальністю 193 "Геодезія та землеустрій".

Термін навчання бакалавра на базі повної загальної середньої освіти становить за денною формою  навчання 4 роки, за заочною формою навчання - 4,5 роки. На базі освітньо-кваліфікаційного рівня  молодшого спеціаліста - на 1 рік менше, тобто за денною формою - 3 роки, а за заочною формою - 3,5 роки.

Термін навчання магістра становить за денною формою навчання 1,5 роки, а за заочною формою - 2 роки.

Термін навчання доктора філософії становить за будь-якою формою навчання 4 роки.

Навчання бакалаврів відбувається за освітньою програмою "Геодезія, картографія та землеустрій", вид державної атестації - дипломна робота, кваліфікація - бакалавр геодезії, картографії та землеустрою.

Навчання магістрів відбувається за освітньою програмою "Геодезія та землеустрій", вид державної атестації - магістерська робота, кваліфікація - магістр геодезії та землеустрою. Навчальний план містить 4 блоки професійних варіативних дисциплін: блок 1 "Геодезія", блок 2 "Геоінформаційні системи і технології", блок 3 "Оцінка землі та нерухомого майна" та блок 4 "Землеустрій за кадастр".

Навчання доктора філософії здійснюється за освітньо-науковою програмою, захист наукових досягнень відбувається у вигляді дисертації.

Кафедра здійснює підготовку аспірантів та здобувачів за науковою спеціальністю 05.24.04 «Кадастр та моніторинг земель»

Кафедра має зв’язки з вітчизняними та іноземними вищими навчальними закладами, науковими організаціями та підприємствами. Веде активну міжнародну діяльність.

Кафедру очолює кандидат технічних наук Сергій Григорович Нестеренко

arcgis arcview 4      Digitals    
 DSC4530 DSC5606
                             
             S82T    south thumb
 

  rule 3 1

phone01  (057) 707-31-04, (057) 707-33-58   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.            

 к. 409, 61002, Україна, м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17

Проїзд до станції метро «Архітектора Бекетова», далі пішки. Або по вул. Маршала Бажанова – центральний вхід.