Про кафедру

Кафедра Земельного адміністрування та геоінформаційних систем  проводить підготовку бакалаврів, магістрів та докторів філософії за спеціальністю 193 "Геодезія та землеустрій".

Освітня програма "Бакалавр геодезії та землеустрою" , English Version

Освітня програма Скореної групи "Бакалавр, бакалавр геодезії, картографії та землеустрою" , English Version

Освітня програма "Магістр геодезії та землеустрою" , English Version

 

Термін навчання бакалавра на базі повної загальної середньої освіти становить за денною формою  навчання 4 роки, за заочною формою навчання - 4,5 роки. На базі освітньо-кваліфікаційного рівня  молодшого спеціаліста - на 1 рік менше, тобто за денною формою - 3 роки, а за заочною формою - 3,5 роки.

Термін навчання магістра становить за денною формою навчання 1,5 роки, а за заочною формою - 2 роки.

Термін навчання доктора філософії становить за будь-якою формою навчання 4 роки.

Навчання бакалаврів відбувається за освітньою програмою "Геодезія, картографія та землеустрій", вид державної атестації - дипломна робота, кваліфікація - бакалавр геодезії, картографії та землеустрою.

Навчання магістрів відбувається за освітньою програмою "Геодезія та землеустрій", вид державної атестації - магістерська робота, кваліфікація - магістр геодезії та землеустрою. Навчальний план містить 4 блоки професійних варіативних дисциплін: блок 1 "Геодезія", блок 2 "Геоінформаційні системи і технології", блок 3 "Оцінка землі та нерухомого майна" та блок 4 "Землеустрій за кадастр".

Навчання доктора філософії здійснюється за освітньо-науковою програмою, захист наукових досягнень відбувається у вигляді дисертації.

Кафедра здійснює підготовку аспірантів та здобувачів за науковою спеціальністю 05.24.04 «Кадастр та моніторинг земель»

Кафедра має зв’язки з вітчизняними та іноземними вищими навчальними закладами, науковими організаціями та підприємствами. Веде активну міжнародну діяльність.

Кафедру очолює кандидат технічних наук Сергій Григорович Нестеренко

arcgis arcview 4      Digitals    
 DSC4530 DSC5606
                             
             S82T    south thumb
 

  rule 3 1

phone01  (057) 707-31-04, (057) 707-33-58   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.            

 к. 409, 61002, Україна, м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17

Проїзд до станції метро «Архітектора Бекетова», далі пішки. Або по вул. Маршала Бажанова – центральний вхід.