З 80 річчям видатного вченого, Шипуліна Володимира Дмитровича!

27 березня 2018 року кафедра Земельного адміністрування та геоінформаційних систем святкувала ювілей засновника GIS у м. Харкові, видатного вченого сучасності, вчителя та наставника, Шипуліна Володимира Дмитровича.

Привітати ювіляра прийшли перший проректор Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова Григорій Васильович Стадник, почесний ректор Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова Леонід Миколайович Шутенко, декан Будівельного факультету Вадим Анатолієвич Александрович, директор музейного комплексу університету Єлісєєва Тетяна Павлівна, колеги та студенти.

Шипулін Володимир Дмитрович присвятив 51 рік улюбленій роботі та кафедрі та з 1967 по 2007 роки був її завідувачем. Кафедра від щирого серця вітає ювіляра з Днем народження та бажає здоров’я, не зупинятися на досягнутому, талановитих студентів та аспірантів.