Зустріч з абітурієнтами м. Лозова

9 лютого відбувся профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії» разом з обласним Центром зайнятості. За підтримки Центру доуніверситетської освіти і кар’єри викладач кафедри Земельного адміністрування і геоінформаційних систем Радзінська Юлія Борисівна зустрілася з випускниками та представниками шкіл м. Лозова.
Основною метою профорієнтаційних заходів є ознайомлення молоді з діяльністю ХНУМГ імені О.М. Бекетова, який є профільним по підготовці кадрів для міського господарства та життєзабезпечення міст. Випускники шкіл мали змогу ознайомитись з основними напрямами діяльності ХНУМГ імені О.М. Бекетова, дізнатися про підготовчі курси до ЗНО, школи розвитку для школярів за різними напрямами, зорієнтуватись щодо вибору майбутньої професії та можливостей працевлаштування.

XeOVtkXrCrU8bODcQdNPjo