Реалізовано міжнародний проект з обміну студентів та викладачів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова до International company project and real estate management ( м. Варна, Болгарія) (9.10.2016 – 17.10.2016)

Кафедрою Земельного адміністрування та геоінформаційних систем, факультетом Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва та факультетом Менеджменту  реалізовано міжнародний проект з обміну студентів та викладачів між Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова та Internationalcompanyprojectandrealestatemanagement ( м. Варна, Болгарія).

Відбулась зустріч з І. Стефановим, в результаті чого була підписана угода о співпраці між Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова та Internationalcompanyprojectandrealestatemanagement ( м. Варна, Болгарія).
Викладачі та студенти ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відвідали Варненський технічний університет, де була проведена зустріч з керівником відділу «Міжнародної співпраці» проф., д-р інж. Христо Скулевим, доц., д- інж. Христо Крачуновим та Адрианою Александровою.  В результаті зустрічі були скориговані напрямки співпраці між університетами та обговорено договір про співпрацю.
Заступник декана факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Попова Ольга Анатоліївна зі студентами свого факультету відвідали Варненський вільний університет Чорноризця Храбра. Де відбулась зустріч з доц., д-р арх. Красимірою Вачевой та доц., д-р інж. Росицею Петково-Слипець, відвідали лабораторії, музей. Розглянули та скорегували договір про співпрацю університетів.
Завідуючий кафедрою Земельного адміністрування та геоінформаційних систем Мамонов Костянтин Анатолійович, викладач кафедри Радзінська Юлія Борисівна та студенти 5 курсу освітньої програми «Оцінка землі та нерухомого майна» відвідали Варненський економічний університет, де була проведена зустріч з  проректором, проф. Стоян Стояновим. На зустрічі були визначені шляхи для подальшої співпраці.

Всі учасники проекту отримали міжнародні сертифікати.