Про кафедру

Кафедра Земельного адміністрування та гоеоінформаційних систем  була заснована у 1966 році в Харківському національному університету міського господарства імені О.М. Бекетова.  На сьогодні займається підготовкою студентів за наступною спеціальністю 193 "Геодезія, та землеустрій".

            Кафедра проводить підготовку на рівні бакалавра за освітніми програмами «Геодезія, картографія та землеустрій» та «Геодезія, картографія та землеустрій(на основі освітнього рівня  молодшого спеціаліста)», магістрів «Геоінформаційні системи і технології», «Землеустрій за кадастр (освітня професійна програма)», «Оцінка землі та нерухомого майна (освітня професійна)» та «Геодезія, картографія та землеустрій (на основі освітнього рівня молодшого спеціаліста)».

            За науковою спеціальністю 05.24, 04 «Кадастр та моніторинг земель» здійснює підготовку аспірантів та здобувачів.

            Кафедра має зв’язки з вітчизняними та іноземними вищими навчальними закладами, науковими організаціями та підприємствами. Веде активну міжнародну діяльність.

Кафедру очолює доктор економічних наук, професор Мамонов К.А..

arc   arcview  thumps     
                                          S82T   south thumb
 

  rule 3 1

phone01  (057) 707-31-04     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                   

 к. 409, ул. Революции,12, город Харьков, 61002, Украина